HANsport

Po-Pa 09:00 – 17:00 So: 09:00 -12:00
+420 725 014 773, info@hansport.cz

SLEVOVÝ KOD : 

Jsme rodinná firma...

která provozuje e-shop www.HANsport.cz nabízející sportovní oblečení a vybavení. Vše co našem e-shopu nabízíme je reálně skladem na naší kamenné prodejně ALPINE SPORT, kterou provozujeme více než 10 let přímo v centru Krnova na Hlavním náměstí 20. Naše prodejna i e-shop má velmi široký záběr nabídky. Oblečení a obuv pro všechny outdoorové aktivity (turistika, running, camping, inline, lyžování, ale i vycházky tedy městská móda). Dále fitness oblečení, obuv až po půjčovnu campingového, lyžařského, běžkařského a snowboardového vybavení.

Veškeré značky, které nabízíme na naší prodejně ALPINE SPORT, kterou provozujeme více než 10 let a zároveň i na e-shopu www.HANsport.cz (ALPINEPRO, NORTHFINDER, SALOMON, RELAX, R2, ADIDAS, UNDER ARMOUR, NEY WER,KILPI, HUSKY, HAVEN, ARENA) sami používáme ( včetně našich synů). Vzhledem k tomu, že rádi sportujeme používáme k tomu věci, které i prodáváme. Zároveň toto zboží i testujeme. Proto můžeme doporučit do kterých podmínek, nebo k jaké činnosti dané oblečení, obuv, vybavení použít.

Takže nejprve zboží na před objednávkách pro Vás vybereme, objednáme a až jej máme na obchodě teprve vystavíme a uveřejníme na našich stránkách. Značky, které nabízíme pro outdoorové aktivity (turistika, sportovní a městská móda) Alpine Pro, Northfinder, Husky, Kilpi, Salomon, Sweden, Adidas. Dále nabízíme oblečení i obuv pro fitness ( cvičení ), running ( běh ), značky Adidas, Under Armour, Ney Wer,  Northfinder, Salomon, New Balance. Samozřejmě máme v nabídce i sezónní zboží značek Relax, R2, Etape. Pro teplé dny to jsou cyklo přilby, cyklo rukavice, cyklo oblečení.

Nezapomínáme i na inline brusle, chrániče, přilby. Na chladnější dny máme pro Vás nachystané lyžařské helmy, chrániče páteře (páteřáky), hole sjezdové i běžecké, boty běžkařské i na lyžování, lyže, běžky, snowboardy, rukavice, oblečení a vše další co je potřeba. Rukavice, helmy, lyžařské brýle ve značkách Relax, R2. Pro obě sezóny máme v nabídce i plavky značek ARENA a CORNETTE. Pro camping prodej a půjčovnu nabízíme vše od značky Husky. Ať už je to stan, spacák, karimatka, batohy. Společně s potřeby na vaření ( nádobí, vařiče ), a k odpočinku ( křesla, stolky ). Ski půjčovna zase nabízí půjčení lyží, běžek, snowboardů, lyžařských přileb, holý atd.. A to na krátkodobý pronájem (den, víkend ) tak i dlouhodobý pronájem (celá sezóna -rok ). Součástí půjčovny je i servis lyží, snowboardů a běžek. Servis provádíme na strojích WINTERSTEIGER dle standartu DIN (Jenom pro pořádek, zkratka DIN je zkratkou německou, znamená Deutsche Industrie Normen a popisuje německou organizaci odpovědnou za stanovení obecně platných průmyslových norem. Zkrátka, když má něco visačku DIN, tak o tom nepochybujte).
Anebo pokud je to v normě tak dle přání zákazníka.

Náš tým

Dělám co nás baví a čemu rozumíme

Petr Haničák

Majitel HANsport

Monika Haničáková

Majitel HANsport